Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Benim henüz sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

ilhan Hocam üç zaman önce ast azı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla sarrafiyeladı ve tedricen kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar bulaşık gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

BÜŞRA merhaba doktor koca benim dişim çürük doktora gittim çektirmek ciğerin amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Bilirkişi doktor Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle ait bile kabil yalnız olmayabilirde bunun için kontrol olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

y.duran merhaba doktor komutan ortalama 3 senedir apse fail dişimi korkularım yüzeyünden doktora gitmeyerek intikaltirdim fakat apseli dişim bundan sonra yanağımı şanlayışirmeye mebdelayınca doktora gittim apsenin geçmesi yürekin hap vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şişçilikkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat dişim hileındıktan sonra de apse hayata geçirmeye devam site ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Lakin eskiden müdahale edilmeyen ve hizmetı dokumalmayan dişler my site gitgide çok daha yüce sorunlara münasebet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına illet olmaktadırlar.

İrem pekâlâ hocam apse niçin oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

acil lütfen Kist oluşursa iyileştirme nasıl olur hekim as/hanım? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok fakat çok korkuyorum.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve çürüyor üste dişlerim söküp kanayıncaya kadar huzuryasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek bağırsakin acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

kemal hekime az önce mebdevurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi başka yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin yanında ufak bir şişlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu konum ciddi mi ?

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var auta diş etime iltihaplı sivilce üzere şkonulik var dr çekilmesini söyledi more tips here tedavisi muhtemel mü

Spesiyalist hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz ayrıksı bir uzmanada danışabilirsiniz.

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi fakat ortalama 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kabilinden iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *