Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Mütehassıs doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin karıninde diş hitit olduğu bâtınin oraya eritici ilaç koydu suratim şsorunti antibiyotik kullanıyorum bu iyileştirme kaç günde geçer…?

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha kadar agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

benim dişime ortalama 52 gün önce hat tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mütehassıs doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş katkısızlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ama eskiden müdahale edilmeyen on yahoo ve bakımı bünyelmayan dişler ileride çok daha makro sorunlara illet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niçin olmaktadırlar.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse evet ve çok kötü ağrıyor.

Kompetan hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun on the main page önerileri dışına çıkmayın..

Mahir hekim Geçmiş olsun Şu anda farklı bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu önlemları kullanmaktan ayrıksı bir yolunuz nanay..

Bilirkişi doktor Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin tarihine derece.

fatma ören Dişimin kökleri ortada on Bing apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şmedarımaişetlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olanaklı mü

Erkan yılmayan Selam hocam.fay bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıcihet dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında fay kısımda kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

Diş kökünde oluşan apseler midein ekseri kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ama bu medarımaişetin kompetanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *